Yükleniyor...

Ticari hayatına 2010 yılında 50m2 kiralık bir alanda tel şekillendirme prosesiyle başlayan TGB Otomotiv, kurumsallaşma alt yapısını kurarak ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kısa süre içinde tercih edilen bir yan-sanayi partneri olmayı başarmıştır.

Bugün 3100m2'lik kendi öz sermayesiyle kurduğu fabrikasında kalite yönetim sistemlerine uygun olarak son teknoloji CNC makinaları, MRP yazılımları, kalite yönetim sistemi ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleriyle Türkiye'nin önde gelen otomotiv fabrikalarının onaylı tedarikçisi olmuş ve bu başarısıyla sektöründe lider bir kimlik kazanmıştır. Bugün otomotiv sanayinde kullanılmak üzere seri üretim şartlarında parçalar vermekte ve başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Sürdürülebilir iş partneri olmanın gereksinimi olarak dinamik ve hızlı çözümleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına, uygun fiyat felsefesi ve tam zamanında sevkiyat performansını daima ilke edinmiştir.

Her zaman teknolojik gelişmelere açık olan TGB Otomotiv alanında deneyimli kadrosu makina-kalıp parkuru ve mühendisleriyle, müşterilerinin projelerini yorumlayarak iyileştirme planları ve maliyet düşürücü önerilerle tercih edilen tedarikçi olmaya devam etmektedir.